Slide - grafikaSlide - grafikaSlide - grafikaSlide - grafikaSlide - grafikaSlide - grafikaSlide - grafikaSlide - grafikaSlide - grafika Oferujemy meble kuchenne Slide - grafika najwyższej jakości. Proponujemy nie tylko szafki kuchenne, ale również stoły, krzesła i nietypowe meble na wymiar do stworzenia wysp, barów lub oddzielnych stref w kuchni. Proponowane przez  Wiktor Meble wyposażenie wykonane może być z laminowanej płyty wiórowej, sklejki lub płyty MDF. Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety, a wybór jest ściśle skorelowany z potrzebami przyszłych użytkowników.

Z jakiego materiału wybrać szafki kuchenne?

Klasyczne meble kuchenne , które dają ogromne możliwości aranżacyjne. Jego zaletą jest świetny, unikalny wygląd, który zachowany jest przez długie lata. Meble wykonane z płyty MDF poleca się osobom, które poszukują dobrego poziomu trwałości wyposażenia i odporności na wilgoć, która często obecna jest w kuchni. Płyta wiórowa to materiał uwielbiany przez miłośników nietypowych wzorów i kolorów, ponieważ można stylizować ją dowolnie oraz jest w przystępnej cenie.

Fronty kuchenne w meblach mogą być wykonane z lakierowanej płyty MDF lub akrylu. Można wybierać spośród ogromnej palety barw i wykończeń – dostępne są fronty matowe, półmatowe i w wysokim połysku. Możliwe jest także wykonanie frontów ozdobnych, jednak jest to znacznie rzadziej wybierana opcja.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szafek kuchennych dostępnych od ręki, jak również mebli kuchennych na wymiar, które z przyjemnością zaprojektujemy i wykonamy.