Slide - grafikaSlide - grafikaSlide - grafikaSlide - grafikaSlide - grafikaWiktor Meble z siedzibą w Tarnobrzegu oferuje meble systemowe, wśród których znajdują się szafki i meblościanki na wymiar oraz zabudowy meblowe wykonane z wysokiej płyt.Produkty charakteryzują się przede wszystkim wytrzymałością na uszkodzenia i łatwością w pielęgnacji, ale także estetyką wykonania. Meble systemowe można dowolnie ze sobą zestawiać i dodawać kolejne elementy oraz przestawiać aranżując przestrzeń na nowo. Dzięki meblom systemowym każde pomieszczenie stanie się bardziej funkcjonalne i przyjazne mieszkańcom.

Zabudowy meblowe

Najbardziej popularnymi meblami przeznaczonymi do zabudowy są szafy i regały, które sprawdzą się w salonie, sypialni, czy przedpokoju. W przeciwieństwie do gotowych mebli, szafy wykonane na wymiar mogą być wyższe oraz znacznie bardziej pojemne, a co za tym idzie bardziej praktyczne. Zabudowy meblowe wykonane na wymiar znajdują zastosowanie nie tylko w prywatnych mieszkaniach i domach, ale coraz częściej również w biurach i punktach usługowych. Można w pełni dostosować meble do własnych potrzeb, gustu i możliwości pomieszczenia. Wmontowane w ścianę zwiększają powierzchnię użytkową wnętrza. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie szczególnie w przypadku małych pomieszczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych mebli systemowych. W przypadku Państwa pytań, zapraszamy do kontaktu  oraz do odwiedzenia naszego salonu meblowego.

 

 

 

 

 

Nie ma zdjęć w tej galerii.