Drewno jest ekologicznym, trwałym materiałem, który towarzyszy ludziom od wieków. Salon meblowy Wiktor Meble w Tarnobrzegu ma bardzo szeroki wybór najlepszych mebli drewnianych, a wśród nich:

  • stoły i krzesła,
  • klasyczne meble kuchenne,
  • łóżka, narożniki i wersalki,
  • meblościanki,
  • meble kuchenne pod zabudowę.

Poza tym bardzo chętnie podejmujemy się aranżacji wnętrz z wykorzystaniem mebli drewnianych oraz wykonujemy meble na wymiar, co jest szczególnie atrakcyjną ofertą dla wszystkich osób, które cenią sobie maksymalne wykorzystanie przestrzeni, usprawnienie korzystania z niej, a także oszczędność czasu.

Dlaczego warto wybrać meble drewniane?

Meble drewniane warto wybrać przede wszystkim dlatego, że są trwałe. Zapewne każdy widział, chociaż raz w życiu, zestaw pięknych, starych, drewnianych mebli. Tego rodzaju wyposażenie może przetrwać całkowicie bez szwanku przez lata intensywnego użytkowania i posłużyć kolejnym pokoleniom. Koszty poniesione na zakup takich mebli szybko się zwracają. Drewno nie przyciąga kurzu, zatem jest polecane w szczególności alergikom. Jego czyszczenie i konserwacja są bardzo proste, nie trzeba poświęcać im zbyt wiele uwagi. Materiał jest też bardzo łatwy w stylizowaniu, ponieważ doskonale komponuje się z ogromem innych surowców. Drewno świetnie wygląda połączone ze szkłem, metalem, kamieniem naturalnym, płytkami i parkietem. Meble drewniane są ponadczasowe, a moda na nie nigdy nie minie.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem mebli drewnianych, dostępnych naszym w sklepie meblowym lub składania zamówień na drewniane meble na zamówienie.

Slide - grafika

Slide - grafika

Slide - grafika

Slide - grafika

Slide - grafika